Hakkımızda

Firmamız, 1990 yılında İstanbul / Zeytinburnu’nda faaliyete başlamıştır. 1990 yılından sonra yaptığı mevcut faaliyetlere artı olarak pazarlama sahasını genişleterek, Isıtma ve Soğutma ürünlerinde aktif olarak toptan fiyattan perakende satışlara başlamıştır.

Toplamda 28 yıldan beri firmamızın ürün çerçevesini her geçen gün genişletmekteyiz. Genel olarak Isıtma ve Soğutma olmak üzere iki ana başlığa hitap ederek, sattığımız ürün çeşidi ile “İnsanların gündelik hayatlarını daha kolay ve daha güzel bir hale getirmek için” verdiğimiz çaba, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını gün ve gün takip etme sorumluluğunu da beraberinde getirmektedir.

2017 – 2018 yılı itibariyle internet sektörüne açılarak Güven Kombi adı altında, güvenli hizmet sağlamak için hizmet ettiğimiz iki başlık altında (Isıtma ve Soğutma) ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize satmaktayız.

Amacımız;

Taahhüt öncesi ve sonrasında müşterilerimize güvenle, en iyi hizmeti vererek %100 memnuniyet ile bizleri tercih sebebi yapmalarını amaçlıyoruz.

İlkelerimiz;

Müşterilerimize karşı her zaman samimi, doğru, dürüst olarak kaliteli ve %100 orijinal ürün garantisiyle hizmet etmek.

FİYAT TEKLİFİ İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİNE DANIŞIN HEMEN ARA